Презентація Mercedes GP W01

Команда Mercedes 25 січня представила розфарбування своєї нової машини, яка в майбутньому сезоні одержить індекс W01, і буде боротися за продовження чемпіонських традицій «Срібних стріл» і команди Brawn GP.

Презентація пройшла в музеї Mercedes в Штутгарті, розпочавшись з промови голови ради директорів Daimler AG, Дітера Цетше, продовжилася виступами Брауна, Хауге і Фрая, і символічним відео-роликом з Міхаелем Шумахером на червоному (!) Mercedes SLS AMG в головній ролі.

Що ж стосується самого боліда — презентовали не дизайн, а розфарбовування — то він виявився практично повністю сріблястим або, якщо завгодно, хромованим, з чорними розводами і смугами фірмового бірюзового кольору Petronas.

Болід практично позбавлений спонсорських наклейок — крім Petronas і Graham-London, на ньому представлені логотипи партнерів команди, Syntium і MIG — і несе відразу два стартових номери. «Трійку» на носовій обтічнику, і «четвірку» на задньому антикрила.

Чергове придбання Шахтаря

Сьогодні , 24 січня, ФК «Шахтар» підписав контракт з вихованцем тол’ятинської «Академії футболу імені Юрія Конопльова» Романом Ємел’яновим. Згідно до цього документу найближчі три роки футболіст проведе у стані «гірників». Вже зараз він знаходиться у розташуванні своєї нової команди — дублюючого складу «Шахтаря».

Роман Ємел’янов народився у 1992 році у місті Павлово нижегородської області. Пройшов двохтижневе стажування у «Челсі». Амплуа — півзахисник. Гравець росiйських збірних U-18 та U-19.

P. S. Це придбання є трохи незрозумілим, адже всіх основних гравців донецький клуб зберіг. Натомість Роман став вже четвертим придбанням «гірників». А також трохи дивує назва «нової команди» російського півзахисника:).

З усього цього можна зробити один висновок — гравець був придбаний лише з метою прибуткового вкладання грошей, тобто з надією, що за два-два з половиною роки його трансфер буде коштувати набагато більше, ніж зараз.